پدیده-ماشین

ماشین سازی پدیده البرز ،
طراح و سازنده انواع ماشین آلات بسته بندی دارویی، شیمیایی، غذایی

ماشین سازی پدیده البرز طراح و سازنده ماشین های بسته بندی و صنعتی از سال 1391 با تیمی فنی و قوی شروع به فعالیت نمود.چشم انداز این مجموعه تاثیرگزاری بر بازار هدف خود و و بدست آوردن سهم قابل توجهی از بازار با تاکید بر تولید دستگاههای با کیفیت، قیمت مناسب، کارآیی بالا، استفاده از بهترین قطعات، موجود در بازار، طراحی و ساخت مطابق نیاز مشتری می باشد.

مهارت های تیم ما

98%
ساخت قطعات
80%
طراحی صنعتی
92%
پشتیبانی از دستگاه
96%
ساخت دستگاه مورد نظر شما

شرکت ماشین سازی پدیده البرز سالهاست که با حمایت از کارخانه های تولیدی و محیا کردن دستگاه های مورد نیاز این شرکت ها به این شرکت های تولیدی و چرخ اقتصاد کشور خدمت کرده است. ما از دیرباز در شرکت ماشین سازی پدیده البرز تمام تلاش خود را برای سرعت بخشیدن و حمایت همه جانبه از گردش چرخ اتقصادی تولید کشور به کار بسته ایم.

ما با اتکا به تیم طراحی با تجربه و نخبه خود در طراحی و مهندسی معکوس ماشین های جدید و خارجی فعال و یا مورد نیاز خطوط تولید کارخانه ها باعث اطمینان قلب صاحبان این شرکت ها از جانب ماشین های فعال در چرخه تولیدشان شده ایم.

 

ما در شرکت ماشین سازی پدیده البرز فعالیت خود را از مشاوره به مشتریان گرامی شروع کرده و آنها را تا آخرین قدم در تولید ماشین های مدرن و مکانیزه همراهی کرده ایم.

از افتخارات ما در این همراهی قدیمی تامین قطعات یدکی مورد نیاز ماشین آلات پیشرفته تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک شرکت های مختلف است.

چه ماشین خود را از ما خریده باشید چه نه، نگران قطعات یدکی آن نباشید. ما به شما قول میدهیم همراه شما تا آخرین لحظه راهگشای تولید شما باشیم.

 

نام شرکت ماشین سازی پدیده البرز را همیشه به خاطر بسپارید. چراکه عقیده ما کمک به همه ی صنعتگران و تولیدکنندگان با همت کشور عزیزمان ایران است.

 

 

 

مدیریت شرکت ماشین سازی پدیده البرز

Call Now Buttonمشاوره و تماس

Content is protected. Right-click function is disabled.